پرسش های متداول

در صورتی که پاسخ سوال خود را در این بخش نیافتید حتما از طریق "صفحه تماس با ما"، با ما در میان بگذارید

چطور میتوانم از آموزش های لرنینجا استفاده کنم؟

آموزش های لرنینجا به صورت رایگان و غیر رایگان می باشد.

برای دریافت آموزش های رایگان کافیست در سایت ثبت نام کنید. سپس میتوانید فایل مورد نظر را به آسانی دانلود کنید.

در مورد آموزش های دارای هزینه، پس از ثبت نام و ورود به سایت با کلیک روی دکمه افزودن به سبد خرید، مراحل پرداخت را طی میکنید و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی مبلغ نهایی فاکتور را پرداخت میکنید. سپس میتوانید از بخش دانلود های حساب کاربری خود فایل های خریداری شده را دانلود کنید. این فایل ها در حساب کاربری شما ذخیره شده و میتوانید دفعات بعدی هم از لینک فایل برای دانلود استفاده کنید.

یک روش دیگر برای استفاده از فایل های آموزشی لرنینجا خرید   DVDآموزش ها  می باشد. این بسته ها در تهران به دو صورت ارسال فوری و ارسال از طریق پست و در شهرستان ها فقط از طریق ارسال پیشتاز امکان پذیر است.

چگونه می‌توانم حساب کاربری ایجاد کنم؟

برای ثبت نام در سایت روی دکمه ثبت نام  بالای صفحه کلیک کرده و در صفحه بعدی اطلاعات مورد نیاز را وارد میکنید. سپس یک لینک فعال سازی به آدرس ایمیلی که وارد کردید ارسال میشود و با کلیک کردن روی آن لینک به صفحه تکمیل اطلاعات کاربری خود  منتقل می شوید.

چطور به خرید اینترنتی از سایت لرنینجا اعتماد کنم؟

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای سایت هایی که خدماتی را در ازای پرداخت هزینه ارائه میدهند ، نشاندهنده رعایت اصول استاندارد فنی و تجاری از دید دولت الکترونیک است. ضمن اینکه  برای داشتن درگاه اینترنتی در وبسایت، نیازمند گذراندن مراحل قانونی تایید هویت و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی با توجه به ارائه مدارک معتبر و قانونی می باشد.

دارا بودن این مجوزها هرگونه نگرانی را نسبت به فعالیت قانونی سایت لرنینجا برطرف مینماید.شما میتوانید با کلیک روی نشان نماد اعتماد الکترونیکی از جزئیات آن مطلع شوید.

اگر پرداخت اینترنتی ناموفق بود و پول از حسابم کسر شد چه اقدامی باید انجام دهم؟

درصورتیکه پرداخت اینترنتی با مشکل مواجه شود  و مبلغ هم از حساب شما کسر شده باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت مبلغ به صورت خودکار از طریق بانک به حسابتان عودت داده میشود.

درصورتیکه مبلغ بعد از ۴۸ ساعت به حساب شما برنگشت، بعد از پیگیری با بانک حتماً مورد را از طریق کارشناسان خدمات مشتریان پیگیری کنید تا مشکل حل شود.

اگر پس از خرید یک آموزش، پشیمان شدم چطور پول پرداختی را پس بگیرم؟

با توجه به این که کالای سایت لرنینجا به صورت فایل قابل دانلود است و یک کالای فیزیکی نیست و در نظر گرفتن این نکته که پس از دانلود امکان کپی از فایل وجود دارد و راهی برای اطمینان از بازگشت کامل کالای خریداری به  سایت لرنینجا وجود ندارد، امکان عودت هزینه وجود ندارد. بنابراین در انتخاب فایل مورد نظر دقت لازم را بفرمایید. لرنینجا همواره توضیحات کاملی در مورد هر دوره آموزشی ارائه میدهد تا کاربران تا خد امکان از محتوای دوره مطلع شوند. ضمنا در هر دوره چندین بخش رایگان وجود دارد که باعث آشنایی بهتر با دوره آموزشی می شود. لذا قبل از پرداخت هزینه حتما توضیحات را با دقت مطالعه بفرمایید.